Зустрінемося у сезоні 2019/2020
Дізнатись більше

1-й етап Кубка світу

Естерсунд, Швеція
субота 30.11.2019 14:10
Одиночна змішана естафета
субота 30.11.2019 16:00
Змішана естафета
неділя 01.12.2019 13:30
Спринт, 10 км, чоловіки
неділя 01.12.2019 16:30
Спринт, 7.5 км, жінки
середа 04.12.2019 17:15
Індивідуальна гонка, 20 км, чоловіки
четвер 05.12.2019 17:20
Індивідуальна гонка, 15 км, жінки
субота 07.12.2019 18:30
Естафета, 4х7.5 км, чоловіки
неділя 08.12.2019 16:30
Естафета, 4х6 км, жінки

2-й етап Кубка світу

Гохфільцен, Австрія
п'ятниця 13.12.2019 12:30
Спринт, 7.5 км, жінки
п'ятниця 13.12.2019 15:20
Спринт, 10 км, чоловіки
субота 14.12.2019 12:30
Естафета, 4х6 км, жінки
субота 14.12.2019 15:55
Гонка переслідування, 12.5 км, чоловіки
неділя 15.12.2019 13:00
Гонка переслідування, 10 км, жінки
неділя 15.12.2019 15:00
Естафета, 4х7.5 км, чоловіки

3-й етап Кубка світу

Ансі – Ле Гран Борнан, Франція
четвер 19.12.2019 15:15
Спринт, 10 км, чоловіки
п'ятниця 20.12.2019 15:15
Спринт, 7.5 км, жінки
субота 21.12.2019 14:00
Гонка переслідування, 12.5 км, чоловіки
субота 21.12.2019 16:00
Гонка переслідування, 10 км, жінки
неділя 22.12.2019 13:10
Мас-старт, 15 км, чоловіки
неділя 22.12.2019 15:15
Мас-старт, 12.5 км, жінки

4-й етап Кубка світу

Обергоф, Німеччина
четвер 09.01.2020 15:30
Спринт, 7.5 км, жінки
п'ятниця 10.01.2020 15:30
Спринт, 10 км, чоловіки
субота 11.01.2020 13:00
Естафета, 4х6 км, жінки
субота 11.01.2020 15:15
Естафета, 4х7,5 км, чоловіки
неділя 12.01.2020 13:45
Мас-старт, 12.5 км, жінки
неділя 12.01.2020 15:30
Мас-старт, 15 км, чоловіки

5-й етап Кубка світу

Рупольдинг, Німеччина
середа 15.01.2020 15:30
Спринт, 7.5 км, жінки
четвер 16.01.2020 15:30
Спринт, 10 км, чоловіки
п'ятниця 17.01.2020 15:30
Естафета, 4х6 км, жінки
субота 18.01.2020 15:15
Естафета, 4х7.5 км, чоловіки
неділя 19.01.2020 13:15
Гонка переслідування, 10 км, жінки
неділя 19.01.2020 15:30
Гонка переслідування, 12.5 км, чоловіки

6-й етап Кубка світу

Поклюка, Словенія
четвер 23.01.2020 15:15
Індивідуальна гонка, 20 км, чоловіки
п'ятниця 24.01.2020 15:15
Індивідуальна гонка, 15 км, жінки
субота 25.01.2020 14:15
Одиночна змішана естафета
субота 25.01.2020 16:00
Змішана естафета
неділя 26.01.2020 13:15
Мас-старт, 15 км, чоловіки
неділя 26.01.2020 16:00
Мас-старт, 12.5 км, жінки

Чемпіонат світу

Антгольц-Антерсельва, Італія
четвер 13.02.2020 15:45
Змішана естафета
п'ятниця 14.02.2020 15:45
Спринт, 7.5 км, жінки
субота 15.02.2020 15:45
Спринт, 10 км, чоловіки
неділя 16.02.2020 14:00
Гонка переслідування, 10 км, жінки
неділя 16.02.2020 16:15
Гонка переслідування, 12.5 км, чоловіки
вівторок 18.02.2020 15:15
Індивідуальна гонка, 15 км, жінки
середа 19.02.2020 15:15
Індивідуальна гонка, 20 км, чоловіки
четвер 20.02.2020 16:15
Одиночна змішана естафета
субота 22.02.2020 12:45
Естафета, 4х6 км, жінки
субота 22.02.2020 15:45
Естафета, 4х7.5 км, чоловіки
неділя 23.02.2020 13:30
Мас-старт, 12.5 км, жінки
неділя 23.02.2020 16:00
Мас-старт, 15 км, чоловіки

Відкритий чемпіонат Європи

Отепя, Естонія
середа 26.02.2020 15:45
Індивідуальна гонка, 20 км, чоловіки
середа 26.02.2020 19:15
Індивідуальна гонка, 15 км, жінки
четвер 27.02.2020 16:00
Одиночна змішана естафета
четвер 27.02.2020 19:00
Змішана естафета
субота 29.02.2020 11:30
Спринт, 10 км, чоловіки
субота 29.02.2020 14:30
Спринт, 7.5 км, жінки
неділя 01.03.2020 11:30
Гонка переслідування, 12.5 км, чоловіки
неділя 01.03.2020 13:30
Гонка переслідування, 10 км, жінки

7-й етап Кубка світу

Нове Мєсто, Чехія
четвер 05.03.2020 18:35
Спринт, 7.5 км, жінки
п'ятниця 06.03.2020 18:30
Спринт, 10 км, чоловіки
субота 07.03.2020 15:00
Естафета, 4х6 км, жінки
субота 07.03.2020 18:00
Естафета, 4х7.5 км, чоловіки
неділя 08.03.2020 12:45
Мас-старт, 12.5 км, жінки
неділя 08.03.2020 14:45
Мас-старт, 15 км, чоловіки

8-й етап Кубка світу

Контіолахті, Фінляндія
четвер 12.03.2020 16:30
Спринт, 10 км, чоловіки
п'ятниця 13.03.2020 16:30
Спринт, 7.5 км, жінки
субота 14.03.2020 14:45
Гонка переслідування, 12.5 км, чоловіки
субота 14.03.2020 16:45
Гонка переслідування, 10 км, жінки
неділя 15.03.2020 14:15
Одиночна змішана естафета
неділя 15.03.2020 16:15
Змішана естафета

9-й етап Кубка світу

Голменколлен, Норвегія
п'ятниця 20.03.2020 14:15
Спринт, 7.5 км, жінки
п'ятниця 20.03.2020 17:30
Спринт, 10 км, чоловіки
субота 21.03.2020 15:00
Гонка переслідування, 10 км, жінки
субота 21.03.2020 17:45
Гонка переслідування, 12.5 км, чоловіки
неділя 22.03.2020 15:15
Мас-старт, 12.5 км, жінки
неділя 22.03.2020 17:00
Мас-старт, 15 км, чоловіки